top of page

Розвиток медіаграмотності: можливості неформальної освіти

Метою «Школи медіаосвіти» та всіх її заходів, що пропонуються освітянам області, є науково-методичний супровід впровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес, демократизація освітнього середовища, підвищення медіаграмотності учнів, студентів, батьків та розвиток медіакультури в суспільстві.

Обласний семінар-практикум «Застосування та конструювання засобів розвитку медіаграмотності» був присвячений вивченню можливостей неформальної освіти та актуалізації досвіду учасників у застосуванні інтерактивних методів навчання.

В першій частині семінару Леся Володимирівна Сирота — завідувачка психологічної служби Кременчуцького МНМЦ — провела воркшоп “Обмеження та перестороги на шляху до медіаграмотності (психологічна гра-інсталяція “Побори своїх драконів”)”.

В другій частині семінару учасникам було запропоновано практикум “Неформальна освіта і медіаграмотність: можливості розробки власних заходів”, який містив серію активних вправ. Їх провела Тетяна Устименко,к.псих.н., доцент, професор кафедри менеджменту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, сертифікований тренер з медіаосвіти.

Завершився семінар груповою дискусією, рефлексією щодо отриманих навичок та необхідностіподальшої організації науково-методичного супроводу впровадження медіаосвіти та діяльності школи медіаосвіти.

  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page